Mail Safety (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Subject
el: Θέμα

en: none
el: κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Module
el: Μονάδα

en: Never
el: Ποτέ

en: To
el: Προς

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Send
el: Αποστολή

en: Key
el: Κλειδί

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
el: Απαιτεί μία σωστά ρυθμισμένη <a href="@cron">εργασία συντήρησης cron</a>.
