Mail Safety (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Subject
et: Teema

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Mail
et: E-post

en: Module
et: Moodul

en: Never
et: Mitte kunagi

en: To
et: Kellele

en: Details
et: Üksikasjad

en: Send
et: Saada

en: Key
et: Võti

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
et: Vajab korrektselt häälestatud <a href="@cron">cron hooldustööd</a>.
