Mail Safety (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Subject
fa: موضوع

en: none
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Module
fa: ماژول

en: Never
fa: هیچوقت

en: To
fa: به

en: Details
fa: جزئیات

en: Send
fa: ارسال

en: Key
fa: کلید

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
fa: پیکربندی صحیح <a href="@cron">عمل حفظ و نگهداری کرون</a> مورد نیاز است.
