Mail Safety (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Subject
fi: Aihe

en: none
fi: ei yhtään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Module
fi: Moduuli

en: Never
fi: Ei koskaan

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Send
fi: Lähetä

en: Key
fi: Avain

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
fi: Vaatii oikein säädetyn <a href="@cron">cron ylläpitotoimen</a>.
