Mail Safety (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Subject
gl: Asunto

en: none
gl: ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Mail
gl: Correo-e

en: Module
gl: Módulo

en: Never
gl: Nunca

en: To
gl: Para

en: Details
gl: Detalles

en: Send
gl: Enviar

en: Key
gl: Clave

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
gl: Precisa unha correcta configuración da <a href="@cron">tarefa de mantemento cron</a>.
