Mail Safety (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Subject
lt: Tema

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Mail
lt: Paštas

en: Module
lt: Modulis

en: Never
lt: Niekada

en: To
lt: Iki

en: Details
lt: Išsamiai

en: Send
lt: Siųsti

en: Key
lt: Raktas

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
lt: Reikalauja korektiškai sukonfigūruotos <a href="@cron">cron priežiūros užduoties</a>.
