Mail Safety (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Subject
lv: Temats

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Mail
lv: Pasts

en: Module
lv: Modulis

en: Never
lv: Nekad

en: To
lv: Kam

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Send
lv: Sūtīt

en: Key
lv: Atslēga

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
lv: Lai šī iespēja darbotos nepieciešams pareizi konfigurēts <a href="@cron">cron darba uzdevums</a>.
