Mail Safety (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Subject
oc: Objècte

en: none
oc: pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Module
oc: Modul

en: Never
oc: Pas jamai

en: To
oc: A

en: Details
oc: Detalhs

en: Send
oc: Mandar

en: Key
oc: Clau

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
oc: Requerís un <a href="@cron">prètzfach planificat de mantenença</a> configurat corrèctament.
