Mail Safety (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Subject
pt: Assunto

en: none
pt: nenhum

en: Settings
pt: Definições

en: Mail
pt: Correio

en: Module
pt: Módulo

en: Never
pt: Nunca

en: To
pt: Para

en: Details
pt: Detalhes

en: Send
pt: Enviar

en: Key
pt: Chave

en: Dashboard
pt: Painel de controlo

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
pt: Requer uma <a href="@cron">tarefa de manutenção do cron</a> configurada correctamente.
