Mail Safety (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Subject
gu: વિષય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Details
gu: વિગતો

en: Send
gu: મોકલો

en: Key
gu: ચાવી
