Mail Safety (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Subject
hy: Թեմա

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Mail
hy: Փոստ

en: Never
hy: Երբեք

en: To
hy: Ում

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Dashboard
hy: Վահանակ
