Mail Safety (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: none
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Mail
mr: ईमेल

en: Never
mr: कधीही नाही

en: To
mr: प्रति:

en: Send
mr: पाठवा
