Mail Safety (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Subject
ps: موضوع

en: Settings
ps: امستنې

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Never
ps: هيڅکله

en: To
ps: ته

en: Details
ps: سپړنې

en: Key
ps: کيلی
