Mail Safety (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: none
bo: མེད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
bo: ཡང་དག་པའི་སྒོ་ནས་<a href="@cron">དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་ཉམས་གསོའི་ལས་འགན</a>་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་དགོས།
