Mail Safety (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Subject
es: Asunto

en: none
es: ninguno

en: Settings
es: Configuración

en: Mail
es: Correo

en: Module
es: Módulo

en: Never
es: Nunca

en: To
es: Para

en: Details
es: Detalles

en: Send
es: Enviar

en: Key
es: Clave

en: Dashboard
es: Panel de control

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
es: Requiere una correcta configuración de la <a href="@cron">tarea de mantenimiento cron</a>.
