Mail Safety (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: none
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: To
ku: بۆ

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Send
ku: بینێره‌

en: Key
ku: کلیل

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
