Mail Safety (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Subject
sl: Zadeva

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Never
sl: Nikoli

en: To
sl: Za

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Send
sl: Pošlji

en: Key
sl: Ključ

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
