Mail Tracking (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: yes
bo: ཡིན

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: no
bo: མིན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Year
bo: ལོ

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས
