Mail Tracking (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: yes
da: ja

en: Message
da: Meddelelse

en: Statistics
da: Statistik

en: Mail
da: E-mail

en: no
da: nej

en: Created
da: Oprettet

en: Year
da: År

en: Module
da: Modul

en: Month
da: Måned

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: Tokens
da: Symboler

en: @count week | @count weeks
da[0]: @count uge
da[1]: @count uger

en: @count month | @count months
da[0]: @count måned
da[1]: @count måneder
