Mail Tracking (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: yes
fi: kyllä

en: Message
fi: Viesti

en: Statistics
fi: Tilastot

en: n/a
fi: ei mitään

en: Mail
fi: Sähköposti

en: no
fi: ei

en: Created
fi: Luotu

en: Year
fi: Vuosi

en: Module
fi: Moduuli

en: Month
fi: Kuukausi

en: Send
fi: Lähetä

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: Tokens
fi: Merkit
