Mail Tracking (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá
