Mail Tracking (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: yes
gl: si

en: Message
gl: Mensaxe

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: n/a
gl: n/d

en: Mail
gl: Correo-e

en: no
gl: non

en: Created
gl: Creado

en: Year
gl: Ano

en: Module
gl: Módulo

en: Month
gl: Mes

en: Send
gl: Enviar

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Tokens
gl: Comodines
