Mail Tracking (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: yes
hi: हां

en: Message
hi: संदेश

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: Mail
hi: मेल

en: no
hi: नहीं

en: Created
hi: निर्मित

en: Year
hi: वर्ष

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: 1 year
hi: १ वर्ष

en: Month
hi: माह

en: Send
hi: भेजें

en: Day
hi: दिन
