Mail Tracking (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: yes
hr: da

en: Message
hr: Poruka

en: Statistics
hr: Statistike

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Mail
hr: E-pošta

en: no
hr: ne

en: Created
hr: Stvoreno

en: Year
hr: Godina

en: Module
hr: Modul

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Month
hr: Mjesec

en: Send
hr: Pošalji

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Tokens
hr: Tokeni
