Mail Tracking (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: yes
hu: igen

en: Message
hu: Üzenet

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: n/a
hu: n. a.

en: Mail
hu: Levél

en: no
hu: nem

en: Created
hu: Létrehozva

en: Year
hu: Év

en: Module
hu: Modul

en: 1 year
hu: 1 év

en: Month
hu: Hónap

en: Send
hu: Küldés

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Unsubscribed
hu: Leiratkozva

en: @count week | @count weeks
hu[0]: @count hét
hu[1]: @count hét

en: @count month | @count months
hu[0]: @count hónap
hu[1]: @count hónap
