Mail Tracking (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: yes
it: sì

en: Message
it: Messaggio

en: Statistics
it: Statistiche

en: n/a
it: n/d

en: Created
it: Creato

en: Year
it: Anno

en: Module
it: Modulo

en: Month
it: Mese

en: Send
it: Invia

en: Week
it: Settimana

en: Day
it: Giorno

en: Tokens
it: Token
