Mail Tracking (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Message
km: សារ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: n/a
km: គ្មាន

en: no
km: ទេ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Month
km: ខែ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Day
km: ថ្ងៃ
