Mail Tracking (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: yes
ku: بەڵێ

en: Message
ku: پەیام

en: Statistics
ku: ئامار

en: n/a
ku: نییە

en: no
ku: نەخێر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Year
ku: ساڵ

en: Month
ku: مانگ

en: Send
ku: بینێره‌

en: Day
ku: ڕۆژ
