Mail Tracking (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: yes
lv: jā

en: Message
lv: Ziņojums

en: Statistics
lv: Statistika

en: n/a
lv: n/p

en: Mail
lv: Pasts

en: no
lv: nē

en: Created
lv: Izveidots

en: Year
lv: Gads

en: Module
lv: Modulis

en: 1 year
lv: 1 gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: Send
lv: Sūtīt

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: @count week | @count weeks
lv[0]: @count nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: @count month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši
