Mail Tracking (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: yes
mn: тийм

en: Message
mn: Зурвас

en: Statistics
mn: Статистик

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Mail
mn: Шуудан

en: no
mn: үгүй

en: Created
mn: Үүссэн

en: Year
mn: Жил

en: Month
mn: Сар

en: Send
mn: Илгээх

en: Day
mn: Өдөр
