Mail Tracking (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: yes
ru: да

en: Message
ru: Сообщение

en: Statistics
ru: Статистика

en: n/a
ru: н/д

en: Mail
ru: Почта

en: no
ru: нет

en: Created
ru: Создано

en: Year
ru: Год

en: Module
ru: Модуль

en: 1 year
ru: 1 год

en: Month
ru: Месяц

en: Send
ru: Отправить

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: Tokens
ru: Токены

en: Read
ru: Читать

en: @count week | @count weeks
ru[0]: @count неделя
ru[1]: @count недели
ru[2]: @count недель

en: @count month | @count months
ru[0]: @count месяц
ru[1]: @count месяца
ru[2]: @count месяцев
