Mail Tracking (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: yes
sq: po

en: Message
sq: Mesazhi

en: Statistics
sq: Statistikat

en: no
sq: jo

en: Created
sq: Krijuar

en: Send
sq: Dërgo
