Mail Tracking (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: yes
tr: evet

en: Message
tr: İleti

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Mail
tr: Posta

en: no
tr: hayır

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Year
tr: Yıl

en: Module
tr: Modül

en: 1 year
tr: @count yıl

en: Month
tr: Ay

en: Send
tr: Gönder

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün

en: Tokens
tr: tokens

en: @count week | @count weeks
tr[0]: @count hafta
tr[1]: @count hafta

en: @count month | @count months
tr[0]: @count ay
tr[1]: @count ay
