Mail Tracking (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: yes
ast: Sí

en: Message
ast: Mensax

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: n/a
ast: n/d

en: no
ast: non

en: Created
ast: Fechu

en: Send
ast: Unviar
