Mail Tracking (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: yes
et: jah

en: Message
et: Teade

en: Statistics
et: Statistika

en: n/a
et: puudub

en: Mail
et: E-post

en: no
et: ei

en: Created
et: Loodud

en: Year
et: Aasta

en: Module
et: Moodul

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Month
et: Kuu

en: Send
et: Saada

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Tokens
et: Märgised
