Mail Tracking (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: yes
eu: bai

en: Message
eu: Mezua

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Mail
eu: Posta

en: no
eu: ez

en: Created
eu: Sortua

en: Year
eu: Urtea

en: Module
eu: Modulua

en: Month
eu: Hilabetea

en: Send
eu: Bidali

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Tokens
eu: Aldagaiak
