Mail Tracking (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: yes
ka: დიახ

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: no
ka: არა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Year
ka: წელი

en: Module
ka: მოდული

en: Month
ka: თვე

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Day
ka: დღე
