Mail Tracking (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: yes
si: ඔව්

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස
