Mail Tracking (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: yes
sl: da

en: Message
sl: Sporočilo

en: Statistics
sl: Statistika

en: n/a
sl: n/d

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Year
sl: Leto

en: Month
sl: Mesec

en: Send
sl: Pošlji

en: Week
sl: Teden
