Mail Tracking (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: yes
te: అవును

en: Message
te: సందేశం

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: n/a
te: వర్తించదు

en: Mail
te: మెయిల్

en: no
te: కాదు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Year
te: సంవత్సరం

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: Send
te: పంపించు

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు
