Mail Tracking (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ur: برقی خط

en: yes
ur: جی ہاں

en: Message
ur: پیغام

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Mail
ur: مراسلہ
