Mail Tracking (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: yes
af: ja

en: Message
af: Boodskap

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Statistics
af: Statistieke

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Mail
af: E-pos

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Send
af: Stuur

en: Source
af: Bron
