Mail Tracking (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: yes
ar: نعم

en: Message
ar: الرسالة

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: no
ar: لا

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: Year
ar: السنة

en: Module
ar: الوحدة

en: Month
ar: بالشهر

en: Send
ar: أرسل

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Source
ar: المصدر
