Mail Tracking (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: yes
az: bəli

en: Message
az: Mesaj

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Statistics
az: Statistika

en: n/a
az: yox

en: no
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Year
az: İl

en: Module
az: Modul

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Source
az: Mənbə
