Mail Tracking (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Message
bn: বার্তা

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Year
bn: বছর

en: Module
bn: মডিউল

en: Month
bn: মাস

en: Day
bn: দিন
