Mail Tracking (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: yes
bs: da

en: Message
bs: Poruka

en: Statistics
bs: Statistika

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: Year
bs: Godina

en: Month
bs: Mjesec

en: Send
bs: Pošalji

en: Day
bs: Dan

en: Source
bs: Izvor
