Mail Tracking (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: yes
cy: ie

en: Message
cy: Neges

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: no
cy: na

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Node
cy: Nod

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Month
cy: Mis

en: Send
cy: Anfon

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad
