Mail Tracking (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Year
eo: Jaro

en: Month
eo: Monato

en: Send
eo: Sendu

en: Day
eo: Tago
