Mail Tracking (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: yes
gu: હા

en: Message
gu: સંદેશ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Node
gu: નોડ

en: Year
gu: વર્ષ

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: Send
gu: મોકલો

en: Day
gu: દિવસ
