Mail Tracking (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: yes
hy: այո

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Mail
hy: Փոստ

en: no
hy: ոչ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Year
hy: Տարի

en: Month
hy: Ամիս

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Source
hy: Աղբյուր
